Pielęgnacja dłoni

 

 

Manicure z malowaniem

Zabieg rozpoczynamy od opracowania skórek, następnie obróbka płytki paznokciowej, jej wymodelowanie, oszlifowanie i wypolerowanie. Na tak przygotowana płytkę w zależności od rodzaju potrzeb klientki malujemy odżywką lub lakierem kolorowym. Nakładamy na skórki oliwkę oraz na całe dłonie maskę silnie regenerująco-nawilżającą.

Czas zabiegu: 1 h

 

Manicure z hybrydą

Zabieg rozpoczynamy od opracowania płytki i skórek, jak w manicure, a następnie nakładamy 4 warstwy hybrydowe na płytkę paznokcia. Lakier hybrydowy utrzymuje się do 3 tygodni bez odpryskiwania, po którym to okresie należy ściągnąć lub uzupełnić. Zabieg wykańczamy nałożeniem oliwki na skórki oraz maską na dłonie.

Czas zabiegu: 1.5 h

 

Manicure z żelowaniem naturalnej płytki / przedłużaniem na formie 

Zabieg rozpoczynamy od opracowania płytki i skórek, jak w manicure, a następnie żelujemy naturalną płytkę lub przedłużoną na specjalnych formach dwiema warstwami budującymi. Po opracowaniu masy żelowej nakładamy wybrany kolor hybrydowy. 

Dzięki wysokiej jakości produktów używanych w gabinecie efekt wykonania i trwałości paznokci utrzymuje się do kilku tygodni. Jednakże, wskazane jest uzupełnianie masy żelowej co 3-4 tygodnie nie tylko ze względów estetycznych naszych dłoni, ale również by nie narażać na przeciążenia i uszkodzenia odrastającej płytki paznokciowej spowodowanej pracą płytki z masą żelową.
Na koniec na skórki nakładamy nawilżającą oliwkę oraz na całe dłonie silnie regenerującą maskę.

Czas zabiegu: 1.5 – 2.5 h

 

Manicure Japoński

Manicure Japoński (P.Shine) to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Manicure nadaje paznokciom blask, a także wzmacnia je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego.

Metodę tę zalecamy na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się oraz po zabiegu ściągnięcia paznokci żelowych, jak i hybrydowych, w celu zregenerowania mikro uszkodzeń powstałych na płytce paznokciowej.

Czas zabiegu: 1h

 

Parafina na dłonie

W celu wzbogacenia właściwości manicure i silnego odżywienia wrażliwej skóry dłoni. Skóra po zabiegu z parafiną staje się miękka, nawilżona i elastyczna.

Czas zabiegu: 15 min