Pielęgnacja stóp

Pedicure Klasyczny

Pedicure Klasyczny to zabieg, którego podstawowym celem jest usunięcie ze stóp zrogowaciałego naskórka, skrócenie i opracowanie płytki paznokciowej oraz odsunięcie naskórka nachodzącego na paznokcie. Pierwszym etapem jest kąpiel stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem soli aromatycznych. Następnie stopę osuszamy ręcznikiem i przystępujemy do usuwanie frezarką zrogowaciałego naskórka naprzemiennie mocząc stopy w celu usunięcia całego martwego naskórka bez uszkodzenia zdrowego. Po zakończeniu ścierania wykonujemy peeling cukrowy z olejkami, masłem shea i przystępujemy do obróbki płytki paznokciowej. Po wypolerowaniu płytki malujemy paznokcie lakierem lub lakierem hybrydowym. Pedicure kończymy masażem na maseczce.

Czas zabiegu: 2 h

 

Mini Pedicure

Mini Pedicure to zabieg, któremu poddane zostają sama palce u stóp. Zaczynamy od obróbki płytki paznokciowej, następnie skórek i cały zabieg kończymy nałożeniem lakieru (trwałość do 4tygodni) lub lakieru hybrydowego (trwałość do 6 tygodni). Skórki natłuszczamy oliwką.

Czas zabiegu: 1h

 

Parafina na stopy

Wykonujemy w celu wzbogacenia właściwości pedicure i silnego odżywienia obciążonej wieloma czynnikami skóry stóp. Skóra po zabiegu z parafiną staje się miękka, nawilżona i elastyczna.

Czas zabiegu: 15 min